Замовити дзвінок

Про спілку

Що таке Кредитна Спілка Самопоміч?

Кредитна спілка «Самопоміч» відповідає основним принципам діяльності кредитних спілок – прозорість і демократичність, ефективність діяльності та забезпечення рівного доступу членів спілки до її послуг. Сьогодні КС «Самопоміч» – це фінансова установа, яка органічно розвивається, нарощує фінансову надійність та незалежність, і тим самим гарантує стабільність своїм членам. Ми сумлінно виконуємо зобов’язання перед своїми членами, справно виплачуємо проценти за внесками (вкладами) членів КС на депозитні рахунки, повертаємо вклади та приймаємо нові. Все це свідчить про надійну роботи кредитної спілки та про високу довіру наших членів. Цю довіру ми бережемо та зміцнюємо щоденною виваженою працею органів управління та всіх працівників кредитної спілки.

Розвивайся разом з нами, тому що ми:

Надійні

Кредитна спілка «Самопоміч» була заснована в 1998 році і вже більше 25 років працює на ринку фінансових послуг. На сьогоднішній день ми об’єднуємо більше 18 тисяч своїх членів.

Вигідні

Кредитна спілка «Самопоміч» допоможе Вам заощадити гроші та примножити їх на вигідних для вас умовах.

Компромісні

Працівники кредитної спілки «Самопоміч» виважено та з розумінням відносяться до своїх клієнтів, до кожного з них знаходять індивідуальний підхід.

Зберігаємо та примножуємо традиції кредитної кооперації

Кредитна спілка «Самопоміч» працює над удосконаленням механізмів фінансових послуг, утриманням на високому рівні якості фінансових показників, проведенням фінансової просвіти серед членів КС та пропагуванням кредитного руху.

Юридична інформація

Розкриття інформації

Повна назва

Кредитна спілка “Самопоміч”

Ідентифікаційний код юридичної особи

21154440

Дата державної реєстрації

29.04.2004, дата запису 05.11.2004

Місце діяльності

48500, Тернопільська область, місто Чортків, вулиця Степана Бандери, будинок 49, приміщення 5; код території за КОАТУУ – 6110300000.